drums
drums

 

 pokrowiec pokrowiec

 pokrowiec pokrowiec

 pokrowiec pokrowiec

 

Nasze pokrowce szyte są według własnego wzoru, na przestrzeni lat i własnych doświadczeń w użytkowaniu osiągneliśmy to na czym nam zależało czyli trwałość praktyczność i prosta estetyka.

Pokrowiec składa się z dwóch części czapki oraz części zasadniczej osłaniającej korpus, ta część jest profilowana do kształtu djembe na podstawie dolnej i górnej średnicy bębna. Całość ściągnięta linką zewnętrzną ( zrezygnowaliśmy z zamków ze względu na ich awaryjność)

Pokrowce wykonane są z dwóch warstw na zewnątrz Ortalion kaletniczy (Kodura o gramaturze 600 - w 100% wodoodporny), warstwa wewnętrzna tkanina podszewkowa pikowana z pianką poliestrową lateksowaną o gr. 70/80. Czapka może zawierać dodatkową warstwę gąbki. Szelki wykonane są z tych samych materiałów( paski parciane jak i zamki j.w.)

Ceny są umowne w zależności od rozmiaru i rodzaju wykończeń

średnica do 31 cm z obręczami /wysokość do 55cm z jedną szelka + rączka od 90 zł.

średnica do 36 cm z obręczami /wysokość do 65cm z jedną szelka + rączka od 100 zł.

druga szelka +5zł

dodatkowa gąbka w czapce +5zł

Aby zamówić pokrowiec na wymiar należy wysłać meil z zamówieniem oraz wymiary: średnica membrany razem z obręczami, średnica bębna na dole, wysokość, ilość szelek. Proszę zaznaczyć też typ bębna (djembe, conga....)

 

pokrowiec

Kontakt :tel. 601722002, tel.726134096 : e-mail: wszystkogra@o2.pl