drums
drums

Warsztaty bębniarskie

Warsztaty bębniarskie prowadzone są w oparciu o rytmy z Afryki zachodniej, obejmują takie instrumenty jak djembe i dunun. Zajęcia mogą się odbywać dla grup zorganizowanych w wybranym przez Was miejscu. Zapewniamy instrumenty do grania oraz możliwość ich kupna. Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów bębniarskich dla dorosłych, dzieci, niepełnosprawnych oraz grup anglojęzycznych.

  • Dla osób zainteresowanych nauką gry na bębnach: warsztat dotyczący konkretnego bądz kilku rytmów pochodzących z Afryki Zachodniej. Każdy z tych rytmów posiada kilka składowych form na djembe oraz trzy formy basowe na dununy. Zajęcia w tej grupie polegają na nauczeniu się tych form oraz złożenia rytmu w całość .
  • Dla dzieci: prezentacja instrumentu jakim jest bęben, proste zabawy rytmiczne, poznanie różnicy między dzwiękiem a ciszą oraz ich zależność w muzyce. Dotykamy też prostych form np. rytm serca, bądz bardziej złożony rytm "rozpędzającego się pociągu" na bazie kpanlogo.Generalnie założeniem jest zabawa z dzwiękiem.
  • Dla wszystkich zainteresowanych poznawaniem nowego: bardziej jako ciekawostka - łączy elementy obu powyższych warsztatów . Tą formę proponujemy na event jako zabawę integracyjną
  • Do każdej z powyższych form warsztatowych możemy zaproponować odpowiedni instrument muzyczny

Kontakt :tel. 601722002, tel.726134096 : e-mail: wszystkogra@o2.pl